- 18.07.25
- 18:00 – 22:00
- Galeria w budynku Saalbau
- Wydarzenie · Archiwum
- Otwarcie
- Wernisaż
Wernisaż
mgławica
nebula skupia się na tym, co ulotne, jako centralnym elemencie artystycznej refleksji, i odzwierciedla przemiany, stany zawieszenia oraz niepewności naszej współczesności. Wystawa łączy prace zajmujące się płynnymi tożsamościami, wizualnymi nakładaniami się oraz zanikiem stałych znaczeń. Obraz, ciało i język otwierają przestrzeń pomiędzy – znaczenia oscylują, przesuwają się i rozpływają. Mgła jest tu rozumiana nie tyle jako motyw, co raczej jako stan: jako przejście, proces, przestrzeń możliwości.
Uczestniczący artyści
- Isabella Fürnkäs
- Louis Hay
- Nina Laaf
- Barbara Lüdde
- Simon Modersohn
- Matthias Noggler
- Jana Schulz
- Ani Schulze
- Andrzej Steinbach