- 08.10.21
- 18:00 – 21:00
- Galeria w budynku Saalbau
- Wydarzenie · Archiwum
- Wernisaż
Wernisaż
@wut
Wernisaż wystawy @wut na dziedzińcu za galerią w budynku Saalbau
Godz. 18:00 Powitanie: Dorothee Bienert, dyrektorka gminnych galerii w dzielnicy Neukölln
Uczestniczący artyści
- Gunilla Jähnichen