- 02.07.21
- 18:00 – 21:00
- Galeria w budynku Saalbau
- Wydarzenie · Archiwum
- Wernisaż
Wernisaż
ja w nas
Otwarcie wystawy „Ja w nas” na dziedzińcu za galerią w budynku Saalbau
Godz. 18:00 Powitanie: Dorothee Bienert, dyrektorka galerii miejskich w dzielnicy Neukölln
Wprowadzenie: Yolanda Kaddu-Mulindwa, kuratorka wystawy