• Wernisaż

Wernisaż

ja w nas

Otwarcie wystawy „Ja w nas” na dziedzińcu za galerią w budynku Saalbau

Godz. 18:00 Powitanie: Dorothee Bienert, dyrektorka galerii miejskich w dzielnicy Neukölln

Wprowadzenie: Yolanda Kaddu-Mulindwa, kuratorka wystawy

buntes Geschicht mit dem Schriftzug das Ich im Wir
© Joséphine Sagna