- 24.04.22
- 18:00
- Galeria w budynku Saalbau
- Wydarzenie · Archiwum
- Wernisaż
Zakończenie konkursu o Nagrodę Artystyczną Neukölln 2022
O tegoroczną nagrodę artystyczną ubiegało się ponad 170 artystów i artystek zamieszkałych lub posiadających pracownie w dzielnicy Neukölln. Siedmioro z nich zostało nominowanych przez pięcioosobowe jury złożone z ekspertów i tym samym otrzymało szansę na zdobycie nagrody.
W niedzielę, 24 kwietnia 2022 r., będzie ostatnia okazja, aby obejrzeć ich prace na wystawie zbiorowej w Galerie im Saalbau. Z okazji finisażu uczestniczący w wystawie artyści oprowadzą zwiedzających po ekspozycji, dając im w ten sposób autentyczny wgląd w wielowarstwowość i wyjątkową jakość swoich dzieł.
Uczestniczący artyści
- Vinzenz Aubry /Merani Schilcher
- Kati Gausmann
- Bongjun Oh
- Dachil Sado
- Moran Sanderovich
- Kyoco Taniyama
- Médine Tidou