• Wernisaż

Zakończenie konkursu o Nagrodę Artystyczną Neukölln 2022

O tegoroczną nagrodę artystyczną ubiegało się ponad 170 artystów i artystek zamieszkałych lub posiadających pracownie w dzielnicy Neukölln. Siedmioro z nich zostało nominowanych przez pięcioosobowe jury złożone z ekspertów i tym samym otrzymało szansę na zdobycie nagrody.
W niedzielę, 24 kwietnia 2022 r., będzie ostatnia okazja, aby obejrzeć ich prace na wystawie zbiorowej w Galerie im Saalbau. Z okazji finisażu uczestniczący w wystawie artyści oprowadzą zwiedzających po ekspozycji, dając im w ten sposób autentyczny wgląd w wielowarstwowość i wyjątkową jakość swoich dzieł.

© Claudia Bachmann
Uczestniczący artyści
  • Vinzenz Aubry /Merani Schilcher
  • Kati Gausmann
  • Bongjun Oh
  • Dachil Sado
  • Moran Sanderovich
  • Kyoco Taniyama
  • Médine Tidou